stadionn2W niedzielę 9 lutego 2020 roku w ramach przygotowań do rozgrywek rundy wiosennej  piłki nożnej, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głogowie Małopolskim odbył się Turniej Piłki Halowej Seniorów o Puchar Prezesa KS Orzeł Wysoka Głogowska. W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn: Victoria Budy Głogowskie, Jedność Hucisko, LKS Trzebownisko, Port Lotniczy Jasionka, Niwa Głogów Małopolski oraz Orzeł Wysoka Głogowska I i Orzeł Wysoka Głogowska II.
Mimo chłodnej, zimowej temperatury za oknem, atmosfera na głogowskiej hali sportowej była gorąca od emocji. Zespoły rywalizowały ze sobą w systemie „każdy z każdym”, dzięki czemu można było w sposób sprawiedliwy i miarodajny wyłonić zwycięzców turnieju.
Po rozegraniu przez każdy z zespołów wszystkich meczów, najlepszą drużyną okazała się Victoria Budy Głogowskie, która zdobyła łącznie 16 punktów. Na drugim miejscu, z wynikiem 15 punktów uplasował się Orzeł Wysoka Głogowska I. Trzecie miejsce również wywalczył Orzeł, tym razem reprezentacja numer II, która dzięki wygranej z portem Lotniczym Jasionka zdobyła łącznie 9 punktów. Na dalszym miejscach, już poza podium znalazły się drużyny w następującej kolejności: Jedność Hucisko – z wynikiem 7 punktów, Niwa Głogów Małopolski – 6 punktów, LKS Trzebownisko – 5 punktów oraz Port Lotniczy Jasionka, który zdobył 3 punkty.
Organizator zadbał również o nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika oraz króla strzelców. Pierwszy z tytułów przypadł Marcinowi Kozie z drużyny Orła Wysoka Głogowska, który wykazując się umiejętnościami na wysokim poziomie sukcesywnie bronił bramki swojej drużyny przed atakami przeciwników. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Baran – zawodnik zwycięskiej drużyny Victoria Budy Głogowskie. Tytuł króla strzelców również przypadł  reprezentantowi Orła – Karolowi Kaczorowskiemu, który okazał się bezkonkurencyjny trafiając celnie do bramek przeciwnika aż 17 razy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim drużynom wielu sukcesów sportowych.
stadionn1stadionn3
Źródło: Ziemia Głogowska.