Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!

SEZON 2019 / 2020

orze56

Zestaw drużyn klasa "B" Rzeszów I

1. Dąb Dabrowa
2. Heiro Rzeszów
3. Jedność Hucisko
4. Junak Słocina (Rzeszów)
5. KP Zabajka
6. LKS Biała
7. LKS Jasionka
8. Mrowlanka Mrowla
9. Orzeł Wysoka Głog
10. RKS Rzeszów
11. Rudnianka Rudna Wielka
12. Rudzik Rudna Mała
13. Staroniwa Rzeszów
14. Świlczanka Świlcza
 
 
 
Wyniki spotkań:
 
 
Wiosna 2020
 
Zaznaczone mecze na czerwono odwołane!
   
 
14. Orzeł Wysoka Głogowsk - LKS Jasionka ( 22 marca ) (Odwołany!)
15. Orzeł Wysoka Głogowsk - Junak Słocina ( 29 marca ) 
16. KP Zabajka                     - Orzeł Wysoka Głogowska ( 5 kwietnia )
17. Orzeł Wysoka Głogowsk - RKS Rzeszów ( 11 kwietnia )
18. Rudnianka Rudna Wielk - Orzeł Wysoka Głogowska ( 19 kwietnia )
19. Orzeł Wysoka Głogowsk - Mrowlanka Mrowla ( 26 kwietnia )
20. Rudzik Rudna Mała         - Orzeł Wysoka Głogowska ( 3 maja )
21. Orzeł Wysoka Głogowsk - LKS Biała (k. Rzeszowa) ( 10 maja )
22. Świlczanka Świlcza         - Orzeł Wysoka Głogowska ( 17 maja )
23. Orzeł Wysoka Głogowsk - Staroniwa Rzeszów ( 24 maja )
24. Jedność Hucisko             - Orzeł Wysoka Głogowska ( 31 maja )
25. Orzeł Wysoka Głogowsk - Heiro Rzeszów ( 7 czerwca )
26. Dąb Dąbrowa                  - Orzeł Wysoka Głogowska ( 14 czerwca )
 
 
 
Jesień 2019
  1. LKS Jasionka                        1-1    Orzeł Wysoka Głogowska
  2. Junak Słocina (Rzeszów)      1-7    Orzeł Wysoka Głogowska (T. 4)
  3. Orzeł Wysoka Głogowska     3-0    KP Zabajka (T. 3)
  4. RKS Rzeszów                       1-3    Orzeł Wysoka Głogowska (T. 2)
  5. Orzeł Wysoka Głogowska     0-1    Rudnianka Rudna Wielka (T. 4)
  6. Mrowlanka Mrowla                1-4    Orzeł Wysoka Głogowska  (T. 2)
  7. Orzeł Wysoka Głogowska     8-1    Rudzik Rudna Mała  (T. 2)
  8. LKS Biała (k. Rzeszowa)      0-8    Orzeł Wysoka Głogowska  (T. 1)
  9. Orzeł Wysoka Głogowska    1-3    Świlczanka Świlcza  (T. 4)
  10. Staroniwa Rzeszów            0-3    Orzeł Wysoka Głogowska (T. 3)
  11. Orzeł Wysoka Głogowsk   14-0   Jedność Hucisko (T. 3)
  12. Heiro Rzeszów                   2-1    Orzeł Wysoka Głogowska  (T. 3)
  13. Orzeł Wysoka Głogowsk    7-2    Dąb Dąbrowa  (T. 3)

 

Poniżej na "90 minut" znajdziecie tabelę i wyniki innych zespołów

90minut

 

 

Kalendarz

Sonda