Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!
sta5W ubiegłą niedzielę 16 czerwca 2019 r. drużyna piłkarska „Orzeł” Wysoka Głogowska zakończyła rozgrywki ligowe klasy „B” w sezonie 2018 / 2019 zajmując 4 miejsce w tabeli rozgrywek z 53 punktami. Pierwsze miejsce zajęła  ekipa „Trzcianki” Trzciana 64 pkt, a drugie ŁKS Łukawiec 57 pkt i te drużyny mają pewny awans do klasy ”A”. Jak widać naszym dużo nie zabrakło. Wystarczyło wygrać jeszcze jeden mecz i jeden zremisować.
Nasz zespół w sezonie wygrał 16 pojedynków, 5 zremisował i 5 przegrał. Przeciwnicy wyciągali piłkę z siatki 79 razy a nasi bramkarze musieli skapitulować 26 razy. Okazało się, że lepiej grało się zawodnikom w spotkaniach u siebie, gdzie wygrali dziewięciokrotnie, dwa razy zremisowali i ponieśli dwie porażki. Natomiast w meczach wyjazdowych wygrali 7 razy, 3 razy remisując i 3 razy przegrali.
W tym roku kończy się kadencja zarządu Klubu „Orzeł” Wysoka  Głogowska. Niebawem odbędą się wybory na następne dwa lata. Z nieoficjalnych źródeł dowiaduję się, że mają nastąpić dość poważne zmiany w szeregach składu zarządu klubu.
Życzmy klubowi i drużynie przyjemnego, wakacyjnego wypoczynku. A w nowym sezonie samych zwycięstw.
sta1sta3sta4sta2

Kalendarz

Sonda