Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!

o1

Zestaw drużyn klasa "A" Rzeszów I

  1. LKS Hermanowa
  2. Świlczanka Świlcza
  3. Grunwald Budziwój (Rzeszów)
  4. Czarni Czudec
  5. LKS Przybyszówka
  6. Granit Wysoka Strzyżowska
  7. Victoria Budy Głogowskie
  8. KS Zaczernie
  9. LKS Jasionka
  10. LKS Trzebownisko
  11. Orzeł Wysoka Głogowska
  12. KP Zabajka
  13. Grom Mogielnica
  14. Iskra Zgłobień

Wyniki spotkań i miejsce w tabeli:

Wiosna 2018

  1. Orzeł Wysoka Głogowska - Czarni Czudec                      (2 - 3 / miejsce w tabeli 12)
  2. LKS Przybyszówka           - Orzeł Wysoka Głogowska     (3 - 1 / miejsce w tabeli 13)
  3. Orzeł Wysoka Głogowska - Granit Wysoka Strzyżowska (2 - 1 / miejsce w tabeli 12)
  4. Victoria Budy Głogowskie - Orzeł Wysoka Głogowska     (1 - 1 / miejsce w tabeli 13)
  5. Orzeł Wysoka Głogowska - KS Zaczernie (niedziela 29 kwiecień, godz 13:00)
  6. LKS Jasionka                    - Orzeł Wysoka Głogowska (wtorek 1 maj, godz 12:00)
  7. Orzeł Wysoka Głogowska - LKS Trzebownisko (niedziela 6 maj, godz 13:00)
  8. Orzeł Wysoka Głogowska - Iskra Zgłobień (niedziela 13 maj, godz 13:00)
  9. KP Zabajka                        - Orzeł Wysoka Głogowska (niedziela 20 maj, godz 14:00)
  10. Orzeł Wysoka Głog         - Grom Mogielnica (niedziela 27 maj, godz 13:00)
  11. LKS Hermanowa             - Orzeł Wysoka Głogowska (niedziela 3 czerwiec, godz 15:00)
  12. Orzeł Wysoka Głog         - Świlczanka Świlcza (niedziela 10 czerwiec, godz 13:00)
  13. Grunwald Budziwój         - Orzeł Wysoka Głogowska (niedziela 17 czerwiec, godz 11:00)

Poniżej na "90 minut" znajdziecie tabelę i wyniki innych zespołów

Jesień 2017

  1. Czarni Czudec           - Orzeł Wysoka Głog /   2 - 1 (tabela 12)
  2. Orzeł Wysoka Głog    - LKS Przybyszówka /  0 - 0 (tabela 10)
  3. Granit Wysoka Strz    - Orzeł Wysoka Głog /  3 - 0 (tabela 14)
  4. Orzeł Wysoka Głog    - Victoria Budy Głog /   1 - 1 (tabela 14)
  5. KS Zaczernie             - Orzeł Wysoka Głog /  2 - 1 (tabela 12)
  6. Orzeł Wysoka Głog    - LKS Jasionka /           2 - 1 (tabela 12)
  7. LKS Trzebownisko      - Orzeł Wysoka Głog / 4 - 1 (tabela 12)
  8. Iskra Zgłobień             - Orzeł Wysoka Głog / 4 - 4 (tabela 13)
  9. Orzeł Wysoka Głog     - KP Zabajka /             0 - 1 (tabela 13)
  10. Grom Mogielnica       - Orzeł Wysoka Głog / 1 - 0 (tabela 13)
  11. Orzeł Wysoka Głog   - LKS Hermanowa  /    4 - 1 (tabela 12)
  12. Świlczanka Świlcza  - Orzeł Wysoka Głog. / 0 - 1 (tabela 12)
  13. Orzeł Wysoka Głog   - Grunwald Budziwój / 2 - 3 (tabela 12)

11 listopada drużyna "Orła" Wysoka Głogowska kończy półmetek rozgrywek ligowych zajmująć w tabeli 12 miejsce. Chcąc utrzymać się w klasie A  zespół musi się ostro zabrać do roboty w rundzie wiosennej. Oczekując na rozgrywki wiosenne życzymy powodzenia.

 90minut

Kalendarz

Sonda