Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!

SEZON 2018 / 2019

o1

Zestaw drużyn klasa "B" Rzeszów I

  1. Trzcianka Trzciana
  2. KP Zabajka
  3. Świlczanka Świlcza
  4. Stobierna Krzywe
  5. Rudnianka Rudna Wielka
  6. Junak Słocina (Rzeszów)
  7. Mrowlanka Mrowla
  8. ŁKS Łukawiec
  9. LKS Biała (k. Rzeszowa)
  10. Dąb Dąbrowa
  11. Staroniwa Rzeszów
  12. Rudzik Rudna Mała
  13. RKS Rzeszów
  14. Orzeł Wysoka Głogowska

Wyniki spotkań i miejsce w tabeli:

Wiosna 2019

  1. Orzeł Wysoka Głog   -   Trzcianka Trzciana      (0 - 1 tabela 3)
  2. ŁKS Łukawiec           -   Orzeł Wysoka Głog     (1 - 4 tabela 3)
  3. Orzeł Wysoka Głog   -   KP Zabajka                 (0 - 1 tabela 3)
  4. LKS Biała                  -   Orzeł Wysoka Głog     / 20 kwiecień / godz 18:00 
  5. Orzeł Wysoka Głog   -   Świlczanka Świlcza    / 28 kwiecień
  6. Dąb Dąbrowa            -   Orzeł Wysoka Głog    / 1 maja
  7. Orzeł Wysoka Głog   -   Stobierna Krzywe       / 5 maja
  8. Staroniwa Rzeszów  -   Orzeł Wysoka Głog    / 12 maja  
  9. Orzeł Wysoka Głog   -   Rudnianka Rudna W. / 19 maja
  10. Rudzik Rudna M.    -   Orzeł Wysoka Głog.    / 26 maja
  11. Orzeł Wysoka Głog  -  Junak Słocina             / 2 czerwiec
  12. RKS Rzeszów         -  Orzeł Wysoka Głog     / 9 czerwiec
  13. Orzeł Wysoka Głog  -  Mrowlanka Mrowla    / 16 czerwiec

Jesień 2018

  1. Trzcianka Trzciana       - Orzeł Wysoka Głog.     (4 - 1 tabela 14)
  2. Orzeł Wysoka Głog.     - ŁKS Łukawiec               (2 - 2 tabela 12)
  3. KP Zabajka                   - Orzeł Wysoka Głog.     (0 - 5 tabela 8)
  4. Orzeł Wysoka Głog.      - LKS Biała                     (7 - 1 tabela 5)
  5. Świlczanka Świlcza      - Orzeł Wysoka Głog.      (1 - 2 tabela 3)
  6. Orzeł Wysoka Głog.     - Dąb Dąbrowa                (2 - 1 tabela 3)
  7. Stobierna Krzywe         - Orzeł Wysoka Głog.      (0 - 2 tabela 2)
  8. Orzeł Wysoka Głog.     - Staroniwa Rzeszów       (1 - 1 tabela 2)
  9. Rudnianka R. Wielka   - Orzeł Wysoka Głog.       (1 - 1 tabela 3)
  10. Orzeł Wysoka Głog.   - Rudzik Rudna Mała       (4 -0 .tabela 3)
  11. Junak Słocina             - Orzeł Wysoka Głog.      (0 - 5 tabela 3)
  12. Orzeł Wysoka Głog.   - RKS Rzeszów               (4 - 1 tabela 3)
  13. Mrowlanka Mrowla     - Orzeł Wysoka Głog.      (0 - 0 tabela 3)

 

Poniżej na "90 minut" znajdziecie tabelę i wyniki innych zespołów

 

 90minut

Kalendarz

Sonda