Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!
miasteczkoOstatnio Wysoka Głogowska obfituje w wiele wydarzeń. Po prostu tętni życiem. Przebudowuje się droga powiatowa, na której jest utrudniony ruch kołowy. Remontuje się mała sala w Domu Ludowym. Zostało wyasfaltowane kawałek ulicy Słonecznej oraz na stadionie zostało zainstalowane kilkadziesiąt krzesełek dla widzów. 
Ale nie tylko pod względem inwestycyjnym jest głośno. W ostatni weekend odbyły się trzy znaczące uroczystości kulturalne.  W piątek 12.10.2018r. w Głogowie obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Medale z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości prze Polskę  otrzymały  osoby działające na rzecz rozwoju oświaty: Roman Grodecki, Janusz Skalski, Stanisław Sarama, Władysław Podgórski i Anna Dziubek.
W sobotę w Domu Ludowym w Wysokiej Głogowskiej nadano medale najbardziej zasłużonym osobom naszej miejscowości.  Zainteresowanych odsyłam do zakładki „Ciekawe Osobowości”
W niedzielę natomiast ponad  50–ciu seniorów świętowało Dzień Seniora, były życzenia, gratulacje, poczęstunek i wspólny śpiew.
 

Kalendarz

Sonda