Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!
cme1Zakończyły się prace przy cmentarnym parkingu.  Już 4 lata mija kiedy to ułożono z kostki brukowej drogę do cmentarza, od drogi powiatowej. Była to bardzo potrzebna inwestycja, ponieważ podczas wiosennych roztopów i  aury deszczowej przedostanie się na cmentarz  było utrudnione.  Jak zapewne państwo zauważyliście wybudowana droga nie rozwiązała do końca problemu.  Po obu stronach chodnika tworzyły się kałuże błotne i podczas opadów wysiadanie z samochodów nie było komfortowe.
Burmistrz Gminy Głogów Paweł Baj podjął decyzję o poszerzeniu strefy wygodnego parkowania. Poszerzenie  polegało na utwardzeniu powierzchni  nakładką asfaltową, po obu stronach chodnika, na szerokości po 5,5 mb wzdłuż całej długości chodnika. Mamy nadzieję, że użytkownicy parkingu będą zadowoleni z tej inwestycji.
 
Kilka fotek związanych z tą inwestycją.
cme2cme4cme3cme5cme6cme7cme8droga48
Drugą, wspomnianą już wcześniej inwestycją, która w zasadzie już została ukończona (pozostały do wyrównania pobocza) jeast asfaltowanie ulicy Słonecznej , dalszy ciąg, na odcinku 300 m.b. W poczatkowej wersji miało być asfaltowanie ulicy Polnej i Słonecznej na odcinkach po 400 m.b.  Jednak tak się nie stało. Myślę, że ma to zwiazek z asfaltowaniem parkingu przy cmentarzu. Asfaltowanie ulicy Polnej jeszcze się nie rozpoczeło. Jak się nieoficjalnie dowiaduję firmy nie wyrabiaja  z realizacją zadań przed wyborami samorzadowymi. Ale myślę, że obietnice zostaną zrealizowanie. Pozdrawiam!
 
Asfaltowany odcinek Słonecznej
droga49

Kalendarz

Sonda