Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!
stadi2Witam Państwa!  Na wstępie chciałem się nieco usprawiedliwić za dość długą przerwę w aktualizacji zakładki „Aktualności” na stronie internetowej. Przerwa ta nastąpiła na wskutek ograniczeń czasowych z mojej strony. Wiadomo, okres wakacyjny. Byłem przez pewien okres poza granicami kraju. W tym okresie nie było też istotnych wiadomości, które by państwa zainteresowały. Mam nadzieję, że w okresie powakacyjnym  będę miał większą możliwość skierowania do was wiele ciekawych informacji. 
Na pierwszy rzut chciałem państwa poinformować, że już w najbliższą niedzielę 19.08.2018 r. nasza drużyna piłkarska „Orzeł” Wysoka Głogowska rozpoczyna rozgrywki ligowe w klasie „B” meczem wyjazdowym do Trzciany, który rozpocznie się o godzinie 12:00. Naszym chłopakom przyjdzie rywalizować w tym sezonie z drużynami:
1. Trzcianka Trzciana
2. KP Zabajka
3. Świlczanka Świlcza
4. Stobierna Krzywe
5. Rudnianka Rudna Wielka
6. Junak Słocina (Rzeszów)
7. Mrowlanka Mrowla
8. ŁKS Łukawiec
9. LKS Biała (k. Rzeszowa)
10. Dąb Dąbrowa
11. Staroniwa Rzeszów
12. Rudzik Rudna Mała
13. RKS Rzeszów
Chciałem również poinformować państwa, że rozpoczęta w ubiegłym roku inwestycja grodzenia stadionu doczekała się finału. Zostało jeszcze zamontowanie bramy wjazdowej i grodzenie będzie zakończone. Zniknie problem zabezpieczania stadionu przed dzikami. Inwestycja zostaje zrealizowana przy pomocy środków z budżetu Województwa Podkarpackiego, w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy wsi na lata 2017 – 2020.
Dodam jeszcze, że na stadionie odbywa się rekultywacja terenu i budowa trybun. Gdyby ktoś z państwa miał możliwość dostarczenia ziemi na równanie terenu, to klub sportowy byłby bardzo wdzieczny. Więcej na ten temat w późniejszym czasie. Pozdrawiam
MB
stadi1stadi3stadi4stadi5stadi6stadionn1stadionn2stadion33

Kalendarz

Sonda