Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!
dodatkiJak zapewne Państwo wiecie w marcu 2015 roku przestałem prowadzić  internetową stronę o charakterze sportowym. Powodem tej rezygnacji była chęć stworzenia przez Klub Sportowy strony typowo sportowej, zajmującej się rozgrywkami ligowymi naszej drużyny „Orzeł” Wysoka Głogowska. I tak też się stało, strona pod adresem www.orzel-wysoka.pl  była aktywna do marca 2018 r. Obecnie strona zamilkła i nie funkcjonuje. Zaciągnąłem  opinii administratora tej strony i otrzymałem odpowiedź, że strona nie działa z powodu jej nieopłacenia.
Informację tę piszę z powodu wielu zapytań kierowanych do mnie ze strony kibiców. Zainteresowanych informuję, że informacje związane z rozgrywkami ligowymi znajdziecie Państwo na stronie, którą administruję www.wysoka-glogowska.pl w zakładce sport znajdującej się po lewej stronie karty. Z zakładki możecie się dowiedzieć  o terminarzu rozgrywek, aktualnych wynikach spotkań naszej drużyny oraz poprzez zamieszczone poniżej zdjęcie „90min” możecie w łatwy sposób przejść  na stronę z tabelami i wynikami wszystkich spotkań. Zapraszam do odwiedzin . 
 

Kalendarz

Sonda