Wysoka Głogowska
ZAPRASZAMY!
orkiestraPo krótkotrwałym zastoju, związanym zapewne ze zmianą dyrygenta „Męski Chór Gloria” z Wysokiej Głogowskiej zaczyna się pokazywać publicznie nie tylko w swojej miejscowości. 
27 stycznia 2018 roku wystąpił  w V Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rzeszowie w Bazylice NMP  OO. Bernardynów. Patronat nad tym festiwalem objęli ; Ordynariusz Diecezji  Rzeszowskiej Ksiądz Biskup Jan Wątroba, Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc oraz Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kościelnych. Uczestnikami festiwalu byli wykonawcy niemal z całej Polski. Oprócz chórów występowały również zespoły wokalne i orkiestry  dęte. W sumie udział wzięło 28 zespołów. Przesłuchania trwały od godziny  9:00 do 17:30, natomiast o godzinie 18:30 po mszy św. odbył się koncert galowy.
Nazajutrz  w niedzielę 28 stycznia w Kościele św. Józefa w Głogowie Małopolskim os. Niwa nasi chórzyści uczestniczyli w Gminnym Wieczorze Kolęd.  Wśród wykonawców znalazło się ok. 20 różnego rodzaju wykonawców z całej gminy.  Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem na, który zapraszali; Burmistrz Głogowa Młp. Paweł Baj, Ks. Proboszcz Parafii Stanisław Kamiński oraz MGDK im. Franciszka Kotuli w Głogowie.
 

Kalendarz

Sonda